menu
phone

Замовити дзвінок

close

WORK&TRAVEL

Новини

Андрей2

22.10.2018
Детальніше

Андрей

22.10.2018
Детальніше

Програма Work and Travel USA

Work and Travel це найпопулярніша сезонна програма для українських студентів в Америці. Програма культурного обміну Work and Travel дає змогу поїхати у США на літні канікули і пожити в оточенні нових людей з усього світу, отримати практику англійської мови в її натуральному середовищі та на власні очі побачити Нью-Йорк та Ніагарський водоспад, Великий Каньон та Голлівуд і ще сотні цікавих куточків США.

Щорічно учасниками програми Work and Travel USA стають тисячі студентів з України та всього світу. Програма має шалену популярність через можливість працювати та подорожувати по Америці, доречі саме подорожі є головним компонентом програми. Участь у програмі Work and Travel USA — це також досвід самостійного життя та насолода незалежністю від батьків та декану університету:)

Ми пропонуємо тобі зареєструватися просто зараз, щоб отримати найкращі умови оформлення в Україні та стати учасником однієї з двох пропозицій від Компанії STUDY.UA. Для цього потрібно заповнити online-форму. Після цього ми перевіримо твою англійську та надамо можливість обрати вакансію! При оформленні за цією опцією тобі необхідно буде оплатити лише стандартну вартість програми та додаткові витрати, що включають візу та авіапереліт вже після підтвердження від роботодавця!

Гарантія збереження усіх коштів, у разі відмови у візі!

На відміну від пропозицій інших компаній, ми пропонуємо дійсно повне повернення коштів! Це означає, що у разі відмови у візі студенти, що обрали цю опцію збережуть не тільки стандартну вартість програми, а ще й усі інші додаткові витрати на оформлення (включно з оплатою за медичне страхування), окрім вартості візи, що сплачується Консульству США!

В нас залишилось менше 10-ти місць на ці пропозиції, тому радимо тобі реєструватися з друзями просто зараз та обирати місто і штат, де ви зможете провести своє незабутнє американське літо.

Заповнюй реєстраційну анкету на сайті просто зараз!


Повернення до списку